Změna čísla bankovního účtu

Změna čísla bankovního účtu

Formulář pro změnu čísla bankovního účtu v našem systému pro zasílání výdělku.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Změna čísla bankovního účtu v našem systému je vyřízena do 15 minut.

Do systému BOLT FOOD se Vaše číslo bankovního účtu nezadává.

Pokud bude žádost odeslána do neděle (23:59:59), bude změna provedena pro aktuální výplatní termín. V opačném případě bude změna provedena pro následující výplatní termín.

* Povinné pole

Tento formulář je určen pouze pro členy naší flotily.
Bank account sample
Původní číslo bankovního účtu, na který vám byly zasílány výdělky. Číslo účtu v domácím formátu se skládá ze dvou částí, oddělených pomlčkou, přičemž první část je nepovinná.
Bank account sample
Nové číslo bankovního účtu (včetně údajů za lomítkem), na který vám bude pravidelně každý týden zasílán váš výdělek. Bankovní účet musí být vedený v ČR. Číslo účtu v domácím formátu se skládá ze dvou částí, oddělených pomlčkou, přičemž první část je nepovinná.

Následující položky jsou požadovány pro online změnu bankovního účtu

ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte přední stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.
ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte zadní stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.
Selfie with ID
Click or drag a file to this area to upload.
Selfie foto s přední stranou ID (OBČANSKÝ PRŮKAZ, ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ, PAS nebo POVOLENÍ K POBYTU) vedle obličeje pro ověření identity žadatele
Při zpracování osobních údajů za účelem změny bankovního účtu se využívají všechny údaje uvedené v tomto formuláři. Osobní údaje sdílíme pouze s BOLT FOOD.

Změna čísla bankovního účtu