Výhodný mobilní tarif

Výhodný mobilní tarif

Vážíme si toho, že používáte řidičskou nebo kurýrskou aplikaci Bolt a chceme pro vás budovat ty nejlepší podmínky na trhu. Víme, že každý z vás pro svou práci potřebuje telefon a tak jsme pro vás společně s O2 a Vodafone připravili speciální nabídku (benefit) – výhodný mobilní tarif BOLT ve 3 variantách.

Parametry:

– neomezené volání v rámci ČR na česká telefonní čísla
– neomezené SMS v rámci ČR na česká telefonní čísla
– 10 GB dat, 50 GB data nebo neomezená data
– tarif s neomezenými daty můžete využívat i v rámci EU

Pro všechny aktivní partnerské řidiče Boltu a partnerské kurýry Bolt Food

Aktivní řidič znamená, že ujede za měsíc alespoň 50 jízd – aktivní kurýr znamená, že doručí za měsíc alespoň 50 objednávek.

Mobilní tarif Bolt je určen jako benefit jen pro aktivní řidiče a kurýry, nicméně chápeme, že se může stát, že podmínky v určitém měsíci nesplníte kvůli nemoci či dovolené. Pokud nebudete plnit podmínky aktivního řidiče nebo kurýra více než 1 měsíc v kuse, budete z této služby odhlášen o čem vás budeme předem informovat SMS zprávou

Měsíční platba:

400 Kč (330 Kč bez DPH) za tarif s 10 GB dat
560 Kč (463 Kč bez DPH) za tarif s 50 GB dat
600 Kč (496 Kč bez DPH) za tarif s neomezeným množstvím dat

Částka je automaticky odečtena z vašich výdělků koncem měsíce – zúčtovací období je vždy od 23. dne v měsíci do 22. dne měsíce následujícího.

Převod vašeho současného telefonního čísla pod tento výhodný tarif není bohužel možný. Aktivace nového tarifu je zpoplatněná jednorázovou částkou 200 Kč.

Pokud máte zájem o speciální nabídku (benefit) – výhodný mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a balíčkem dat, tak se prosím přihlaste na vyzvednutí SIM karty pomocí  tohoto FORMULÁŘE.

Podrobné informace a odpovědi na základní otázky získáte na blogu společnosti BOLT na tomto odkazu.

VÝHODNÝ MOBILNÍ TARIF