Převod profilu kurýra

Převod profilu kurýra

Formulář pro převod profilu kurýra BOLT FOOD do naší flotily.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Převodu profilu kurýra BOLT FOOD do naší flotily je vyřízen maximálně do 5 pracovních hodin od podání žádosti. Převod zajišťuje přímo BOLT FOOD na naší písemnou žádost.

Pokud budou potřeba další náležitosti pro převod profilu kurýra do naší flotily, budeme vás kontaktovat prostřednictvím zadaného telefonního čísla.

* Povinné pole

Vyberte jazyk, ve kterém bude probíhat komunikace mezi Vámi a flotilou
Pokud název flotily, u které máte aktivní registraci BOLT FOOD, neznáte nebo ji z různých důvodů nechcete uvádět, tak zadejte NEUVEDENO
Telefonní číslo zadejte ve formátu +420123456789. Převádíme profily kurýrů pouze s platným českým telefonním číslem registrovaným u BOLT FOOD.
Vyberte město, ve kterém rozvážíte jídlo.
Číslo bankovního účtu (včetně údajů za lomítkem), na který vám bude pravidelně každý týden zasílán váš výdělek. Bankovní účet musí být vedený v ČR.
Při výplatě výdělku v hotovosti se platí manipulační poplatek ve výši 100 Kč.

Následující položky jsou požadovány na základě zákona č. 164/2013 Sb.
Úplné znění zákona č. 164/2013 Sb. ve znění pozdějších předpisů naleznete na tomto odkazu
UPOZORNĚNÍ: U zájemců s občanstvím České republiky se při registraci akceptuje pouze občanský průkaz, kde je možné ověřit datum narození a adresu trvalého pobytu. V ostatních případech bude žádost zamítnuta.

ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte přední stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.
ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte zadní stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.

Následující položky jsou požadovány firmou BOLT FOOD pro online převod profilu kurýra
Tyto položky jsou potřebné pro online převod profilu kurýra pod naši flotilu. V opačném případě nemůže být převod uskutečněn.
Číslo termoboxu je evidováno na konkrétního kurýra a naleznete ho na vnější straně termoboxu.
Selfie with ID
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte fotografii termoboxu. Na fotografii musí být viditelné číslo boxu
Selfie with ID
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte selfie fotografie s přední stranou ID. Na selfie fotografii musí být viditelný Váš obličej včetně přední strany ID.
Profile photo
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte profilovou fotografii. Profilová fotografie (fotit na výšku) bude použita do aplikace BOLT COURIER. Na fotografii musí být pouze jedna osoba a neměla by mít zakrytý obličej ani mít pokrývku hlavy nebo brýle.
Všeobecné obchodní podmínky naleznete na tomto odkazu.
Při zpracování osobních údajů za účelem převedení profilu kurýra se využívají všechny údaje uvedené v tomto formuláři. Osobní údaje sdílíme pouze s BOLT FOOD. Osobní údaje sdílíme pouze s BOLT FOOD.

Převod profilu kurýra