Registrační formulář kurýra

Registrační formulář kurýra

ZA VYZVEDNUTÍ TERMOBOXU BOLT FOOD NABÍZÍME BONUS 200 KČ

Pokud jste členem jiné flotily (chcete přestoupit do naší flotily), je potřeba vyplnit formulář s názvem PŘEVOD PROFILU KURÝRA.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Upozornění:
Dle ustanovení nových podmínek společnosti BOLT FOOD s účinností od 15.11.2021 platí pro všechny nově registrované kurýry povinnost zaplatit v hotovosti částku 1.000 Kč (bude vystaven příjmový doklad) jako vratnou kauci (zálohu) na termobox BOLT FOOD. Vratná kauce (záloha) bude kurýrovi zaslána zpět na bankovní účet po ukončení činnosti kurýra v rámci služby BOLT FOOD a následném vrácení termoboxu.

* Povinné pole

Abych vaši registraci mohli přijmout, musíte být starší 18 let.
Vyberte jazyk, ve kterém bude probíhat komunikace mezi Vámi a flotilou
Telefonní číslo zadejte ve formátu +420123456789. Registrujeme kurýry pouze s platným českým telefonním číslem.
Vyberte město, ve kterém chcete rozvážet jídlo.
Bank account sample
Číslo bankovního účtu (včetně údajů za lomítkem), na který vám bude pravidelně každý týden zasílán váš výdělek. Bankovní účet musí být vedený v ČR. Číslo účtu v domácím formátu se skládá ze dvou částí, oddělených pomlčkou, přičemž první část je nepovinná.

Následující položky jsou požadovány na základě zákona č. 164/2013 Sb.
Úplné znění zákona č. 164/2013 Sb. ve znění pozdějších předpisů naleznete na tomto odkazu
UPOZORNĚNÍ: U zájemců s občanstvím České republiky se při registraci akceptuje pouze občanský průkaz, kde je možné ověřit datum narození a adresu trvalého pobytu. V ostatních případech bude žádost zamítnuta.

ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte přední stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.
ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte zadní stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.

Následující položky jsou požadovány firmou BOLT FOOD pro online registraci kurýra
Tyto položky jsou potřebné pro online registraci profilu kurýra. V opačném případě nemůže být registrace uskutečněna.
Profile photo
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte profilovou fotografii. Profilová fotografie (fotit na výšku) bude použita do aplikace BOLT COURIER. Na fotografii musí být pouze jedna osoba a neměla by mít zakrytý obličej ani mít pokrývku hlavy nebo brýle.
Všeobecné obchodní podmínky naleznete na tomto odkazu.
Při zpracování osobních údajů za účelem předání termoboxu BOLT FOOD se využívají pouze tyto údaje: jméno, příjmení, email a telefonní číslo. Pro registraci v systému BOLT FOOD a následné aktivaci profilu se využívají všechny údaje uvedené v tomto formuláři. Osobní údaje sdílíme pouze s BOLT FOOD.

Registrační formulář kurýra do BOLT FOOD