Tankujte se slevou

Tankujte se slevou

Tankujte se slevou. Máme velkou radost, že vám můžeme oficiálně oznámit zahájení exkluzivní spolupráce se sítí čerpacích stanic Benzina po celé České republice! Společně s Benzinou jsme pro partnerské řidiče BOLT FOOD připravili slevu 2,30 Kč z vyhlašované ceny pohonných hmot. Sleva platí na nákup nafty i benzínu. Jediné co je pro získání slevy potřeba z vaší strany udělat je požádat si o BOLT Benzina kartu.

Jak BOLT Benzina kartu získat?

Na BOLT Benzina kartu má nárok každý náš partnerský řidič, stačí si o ni jen zažádat. Podmínka aby byla karta do budoucna aktivní je dokončit každý měsíc minimálně 50 jízd.

O BOLT Benzina kartu si mohou  řidiči zažádat na tomto odkazu, BOLT Benzina karta vám zhruba do 30 dní přijde na vámi uvedenou adresu poštou. Na tuto adresu vám v další obálce přijde i PIN kód k této kartě.

Jak BOLT Benzina karta funguje?

Je to jednoduché, stačí si kartu i s PINem vzít s sebou k Benzina čerpací stanici, natankovat a u pokladny kartu nabít. Kartu si můžete nabít libovolně vysokou částkou tak, aby vám pokryla vaše tankování. Při prvním tankování prosím počítejte s tím, že si Benzina strhne 90 Kč jako jednorázový poplatek za zaslání karty. Nabijte si proto o 90 Kč více. Kartou můžete platit na všech pobočkách Benziny, včetně těch samoobslužných.

Na čerpací stanici budete platit cenu, která je uvedena na stojanu (tj. cenu před slevou). Tato částka se vám strhne z peněz nabitých na Bolt Benzina kartu. Sleva 2,30 Kč z vyhlašované ceny se vám potom přičte zpět na vaší Benzina kartu za všechny nákupy na konci měsíce.

Vyhlašovaná cena je stanovena zpravidla v pondělí a platí zpravidla od  úterý do pondělí následujícího týdne včetně. Vy vyhlašovanou cenu obdržíte vždy na začátku týdne do svého e-mailu nebo ji najdete po přihlášení do svého účtu na zákaznickém portálu Benziny. Přístup do portálu Benziny si budete moci vytvořit po obdržení Benzina karty. Pokud by vám e-mail s vyhlašovanou cenou nedorazil, budeme ji pro vás vždy uvádět v našich pravidelných týdenních newsletterech.

Příklad:

Cena nafty na stojanu je 32,50 Kč. Vy si koupíte plnou nádrž nafty za 1787,50 Kč, které svou nabitou Bolt Benzina kartou zaplatíte na čerpací stanici. Vyhlašovaná cena je 30,88 Kč. Vaše cena po slevě 2,30 Kč z vyhlašované ceny je 28,58 Kč. Litr nafty s naší BOLT Benzina kartou tedy máte vy jako náš partnerský řidič pouze za 28,58 Kč! Plná nádrž vás tak s BOLT Benzina kartou stojí jen 1572 Kč. Rozdíl mezi částkou, kterou jste reálně zaplatili a kterou máte se slevou s BOLT Benzina kartou tedy 215,50 Kč se vám vrátí na vaši BOLT Benzina kartu a budete s ním moci zaplatit za váš příští nákup pohonných hmot.

Na některých čerpacích stanicích v některé dny se může stát, že stojanová cena bude nižší než vyhlašovaná cena po odečtení slevy. V takovém případě můžete stále platit Bolt Benzina kartou a máte jistotu, že vždy zaplatíte tu nejvýhodnější cenu. Pokud bude stojanová nižší, zaplatíte přímo na čerpací stanici tuto cenu a při vyúčtování nebude na zvýhodněnou cenu brát zřetel.

Věříme, že se vám tento benefit bude zamlouvat a budete ho rádi využívat. Neustále se snažíme, aby naši partnerští řidiči byli spokojeni a proto máme radost, že se sleva na pohonné hmoty zařadí mezi další benefity jako jsou již například zvýhodněné mobilní tarify.

Všeobecné obchodní podmínky Benziny můžete najít zde.

Tankujte se slevou. Home