Registrace vlastního termoboxu

Registrace vlastního termoboxu

Formulář pro registraci vlastního termoboxu

Formulář pro registraci vlastního termoboxu využijte pouze v tom případě, že jste si termobox nezakoupily prostřednictvím našeho flotilového e-shopu SHOP.BOLT-BOOD.CZ.

Pokud jste si termobox zakoupili na našem flotilovém e-shopu SHOP.BOLT-BOOD.CZ, tak se termobox ve Vašem profilu řidiče (kurýra) zaregistruje automaticky a není potřeba tento formulář vyplňovat.

Vyberte jazyk, ve kterém bude probíhat komunikace mezi Vámi a flotilou
Telefonní číslo zadejte ve formátu +420123456789. Registrujeme kurýry pouze s platným českým telefonním číslem.
Vyberte město, ve kterém chcete rozvážet jídlo.

Následující položky jsou požadovány na základě zákona č. 164/2013 Sb.
Úplné znění zákona č. 164/2013 Sb. ve znění pozdějších předpisů naleznete na tomto odkazu
UPOZORNĚNÍ: U zájemců s občanstvím České republiky se při registraci akceptuje pouze občanský průkaz, kde je možné ověřit datum narození a adresu trvalého pobytu. V ostatních případech bude žádost zamítnuta.

ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte přední stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.
ID Card
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte zadní stranu ID. Stačí fotografie pořízená mobilním telefonem. Údaje musí být čitelné. Jiné typy dokumentů, než jsou zde uvedené, nemohou být akceptovány.
Selfie with ID
Číslo termoboxu je evidováno na konkrétního kurýra a naleznete ho na vnější straně termoboxu. Pokud termobox číslo nemá, tak nechte pole prázdné.
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte fotografii termoboxu. Pokud má termobox číslo, tak musí být na fotografii viditelné a musí se dát přečíst. K přepravě objednávek můžete použít jakýkoliv termobox (nemusí být s logem BOLT FOOD).
Všeobecné obchodní podmínky naleznete na tomto odkazu.
Při zpracování osobních údajů za účelem předání termoboxu BOLT FOOD se využívají pouze tyto údaje: jméno, příjmení, email a telefonní číslo. Pro registraci v systému BOLT FOOD a následné aktivaci profilu se využívají všechny údaje uvedené v tomto formuláři. Osobní údaje sdílíme pouze s BOLT FOOD.