Pronájem skútrů BeRider

Pronájem skútrů BeRider

Chcete pracovat jako kurýr pro rozvoz jídla a nemáte vlastní skútr? Nevadí. Připravili jsme ve spolupráci se společností BeRider nabídku Pronájem skútrů BeRider – krátkodobý a dlouhodobý pronájem skútrů pro partnerské řidiče z naší flotily.

BeRider je projekt P2P sharingu eco-friendly elektrických skútrů. Tímto způsobem dopravy si zefektivníte dopravu po městě, zajistíte bezproblémové a především bezplatné parkování ve všech zónách a díky bezemisní dopravě přispějete k udržitelnosti městské mobility.

Pronájem skútrů BeRider - Skútr

Proč jezdit s BeRiderem?

S BeRiderem můžete jet až 66 km/hod, ujet vzdálenost až 70 km, a to bez hluku a jakýchkoliv emisí.

Jak to funguje?

Ze všeho nejdřív si do telefonu stáhneš aplikaci BeRider (dostupná v Google Play, AppStore i App Gallery) a vytvoříš si účet. Do profilu nahraješ své doklady – občanku a řidičák a zadáš údaje své platební karty. Pak už jen počkáš, než ti BeRider účet schválí.

Když otevřeš BeRider appku, zobrazí se ti mapa s dostupnými skútry. Vybereš si skútr, který máš nejblíž a bezplatně si ho zarezervuješ na 15 minut. Jakmile ke skútru dorazíš, odemkneš ho, z kufru si vyndáš helmu a můžeš nasednout.

Abys skútr aktivoval, je třeba ho nejprve sundat ze stojánku. Až tak učiníš, přepneš červené tlačítko, které najdeš na pravé rukojeti do pozice ON. Pak už stačí krátce zmáčknout pravou brzdu a můžeš vyrazit.

Jak nabídku využít?

Jakmile budeš mít schválený účet, stačí nás kontaktovat na e-mail b2b@be-rider.com. Do e-mailu ti pošleme rámcovou smlouvu, díky které budeš moct využívat skútry pro rozvoz. Po odsouhlasení smlouvy už si budeš moct objednávat balíčky na e-mailu info@be-rider.com nebo na čísle +420 720 627 505. Danou částku ti pak strhneme rovnou z karty.

Pronájem skútrů BeRider. Cena pronájmu skútrů na principu free floatingu - hlavní sezóna - duben až říjen.

Cena pronájmu skútrů na principu free floatingu – hlavní sezóna – duben až říjen.
Ceny platí pouze pro kurýry z naší flotily.

Pronájem skútrů BeRider. Cena pronájmu skútrů na principu free floatingu - vedlejší sezóna - listopad až březen.

Cena pronájmu skútrů na principu free floatingu – vedlejší sezóna – listopad až březen.
Ceny platí pouze pro kurýry z naší flotily.