Pronájem aut HoppyGo

Pronájem aut HoppyGo

Chcete pracovat jako kurýr pro rozvoz jídla a nemáte vlastní auto? Nevadí. Připravili jsme ve spolupráci se společností HoppyGo nabídku Pronájem aut HoppyGo – krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut pro partnerské řidiče z naší flotily.

HoppyGo je projekt P2P carsharingu, který díky jednoduché mobilní aplikaci dokáže spojit lidi, kteří chtějí pronajmout svůj vůz s těmi, kteří jej potřebují. Tato služba je pro obě strany díky partnerství s pojišťovnou bezpečná.

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel nebereme na lehkou váhu. S HoppyGo se tak nemusíte starat o nic. Každý vůz je pojištěn.

Co všechno je v pojištění zahrnuto?

Vezměme to hezky po pořádku a ukážeme si všechny komponenty HoppyGo pojistky:

  • Havarijní pojištění

Toto pojištění kryje vše od kolize, střetu se zvěří, pádu předmětů na vůz přes požár, výbuch, zásah bleskem, poškození po krupobití, vichřici či povodni nebo záplavách. Součástí je i zásah cizí osoby, tedy vandalismus, odcizení vozidla a zejména jeho zpronevěra.

  • Pojištění okenních skel

Toto se týká všech skel, která se na voze nachází. Pokud bude jejich poškození možné opravit, můžete se dokonce vyhnout platbě spoluúčasti. Stačí zajet do smluvního servisu. Pokud ale bude třeba okno vyměnit, spoluúčasti se nevyhnete. Limit plnění je 10 000 Kč, spoluúčast 500 Kč.

  • Pojištění náhradního vozidla

 Tato pojistka je tu pro případ, že budete potřebovat vozidlo jako náhradu za auto půjčené na HoppyGo. Limit plnění je 10 000 Kč, spoluúčast 500 Kč.

  • Asistenční služby

Tento servis zahrnuje odtah vozu do nejbližšího servisu či opravu na místě, zajištění náhradní dopravy nebo ubytování v místě pojistné události, případně náklady na cestu zpět do vlasti. Z této pojistky je také možné uhradit právní a tlumočnický servis, náhradní díly či dokonce zajistit pomoc ve finanční tísni spojené s pojistnou událostí (pouze v zahraničí). Limit plnění je 10 000 Kč.

Možnost pronájmu vozidla již od 1 dne.

Slevy

Při dlouhodobém pronájmu jsou poskytovány výrazné slevy:

Sleva 20% při pronájmu na 3 – 6 dní
Sleva 30% při pronájmu na 7 – 13 dní
Sleva 40% při pronájmu na 14 – 29 dní
Sleva 50% při pronájmu na 30+ dní

Podrobnější informace naleznete v manuálu pro řidiče zde.
Ukázku z nabídky vozidel naleznete zde.

Pronájem aut HoppyGo